Nonstop IT servis a podpora od Mladé Boleslavi, přes Benátky nad Jizerou až po Prahu. V naléhavých případech zachraňujeme naše zákazníky (především ty firemní) třeba i v noci.

12 let v oboru, stovky spokojených zákazníků, desítky spokojených firem.

IT řešení na míru – ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, navrhujeme nejefektivnější řešení, s ohledem na kvalitu, čas i peníze.

I přes obrovský nárůst poptávky, dokážeme rychle a efektivně řešit vaše problémy s IT.

Reference ZDE

 

Servis PC

Dřív nebo později se vám stane, že vám počítač nebo jeho důležitá softwarová součást vypoví službu. Situace je to nepříjemná, ale nikoliv neřešitelná. My vám dokážeme počítač opravit velice rychle, kvalitně a levně. Pro některé z nás je počítač zdrojem výdělku a nemůžeme si dovolit bez něj být třeba i 24 hodin, nezní to hezky, ale je to realita. Patříte-li mezi takovéto lidi a potká-li vás neštěstí v případě havárie vašeho počítače, tak volejte kdykoliv a to i v sobotu nebo v neděli, my k vám přijedeme, a počítač se pokusíme opravit na místě, je-li v takovém stavu, že to na místě nelze, tak si ho odvezeme a v co nejkratší době, nejčastěji do druhého dne vám jej přivezeme zpět. Opravy, které nespěchají, vyřešíme do tří až pěti pracovních dní. Tak uložte si naše čísla do telefonu, nevíte kdy váš počítač bude potřebovat Rychlou Záchrannou IT Pomoc.

Kontaktujte nás:

Máte-li problém s IT nebo GDPR, neváhejte nás kontaktovat. Obratem se vám ozveme.

Jméno a příjmení:*
E-mail:*
Vaše zpráva:
Opište znaky :