Nonstop IT servis a podpora od Mladé Boleslavi, přes Benátky nad Jizerou až po Prahu. V naléhavých případech zachraňujeme naše zákazníky (především ty firemní) třeba i v noci.

12 let v oboru, stovky spokojených zákazníků, desítky spokojených firem.

IT řešení na míru – ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, navrhujeme nejefektivnější řešení, s ohledem na kvalitu, čas i peníze.

I přes obrovský nárůst poptávky, dokážeme rychle a efektivně řešit vaše problémy s IT.

Reference ZDE

 

Správa sítí

V každé firmě dnes nalezneme alespoň jeden počítač. V mnoha z nich počítačové sítě, osazené jedním nebo více servery. Pokud chceme, aby nám tyto sítě a počítače v nich spolehlivě a pokud možno co nejdéle sloužily, je potřeba se o ně starat. Na to si můžete zaměstnat člověka, který má čas od času nárok na dovolenou, čas od času onemocní na různě dlouhou dobu a vyjde vás měsíčně zhruba na 20000 Kč. Nebo si můžete najmout firmu, která se na správu počítačových sítí specializuje, zaručí vám dohled nad sítí 24 hod. denně, v případě havárie okamžité řešení, technickou podporu a POZOR… za zlomek ceny než by vás vyšel interní správce. Máte-li vrásky na čele z vašich počítačů tak nemějte a volejte nebo pište právě nám. Rádi vám nabídneme řešení na míru.

Jsme vám k dispozici od Mnichova Hradiště po Prahu.

Kontaktujte nás:

Máte-li problém s IT nebo GDPR, neváhejte nás kontaktovat. Obratem se vám ozveme.

Jméno a příjmení:*
E-mail:*
Vaše zpráva:
Opište znaky :